7 věcí, které si před cestou na pláž nesmíte nechat ujít

Pláž

Pokud jste hledali dokonalý způsob, jak si odpočinout na pláži, je na čase vzít svou rodinu nebo přátele na slunnou a exotickou dovolenou na pláži, kterou jste plánovali. Cítíte vánek ve vlasech, teplý písek mezi prsty a slanou vodu oceánu, která se tříští o vaši kůži. Zasloužíte si dovolenou na pláži!

Než se začnete příliš těšit na nadcházející výlet na pláž, ujistěte se, že máte všechny potřebné požadavky na dovolenou. Předejdete tak neočekávaným problémům, které by vám mohly zkazit čas strávený na pláži. Aby byl váš příští výlet na písek a surfování co nejúžasnější, vezměte v úvahu těchto sedm základních věcí, které byste neměli zapomenout před odjezdem na pláž.

1. Plážová taška bez písku

Není to neuvěřitelné, užívat si zlatavého písku na pláži, jenže když se vrátíte domů, všude je ho plno a je to opravdu otravné! Zkuste si dát své nezbytnosti do síťované tašky, aby na ní písek nezůstal příliš dlouho ulpívat.

2. Lahev na vodu

Vezměte si s sebou na pláž co nejvíce lahví s vodou, abyste se vyhnuli dehydrataci. Na nějakou dobu budete vystaveni slunci, proto je důležité, abyste byli hydratovaní. Heureka obsahuje vynikajícího průvodce nejlepšími lahvemi na vodu, který vám pomůže učinit informované rozhodnutí o nákupu.

3. Opalovací krémy a deštníky

Pokud se nechcete opálit do hněda, nezapomeňte si s sebou vzít opalovací krém s vhodným ochranným faktorem SPF, který je vhodný pro vaši pokožku. Slunečníky jsou dobré nejen pro vás, ale poskytují také chladné místo ve stínu, kde si děti mohou odpočinout po hraní na pláži.

4. Sada čistého oblečení

Ujistěte se, že máte s sebou náhradní oblečení, protože byste si nechtěli zničit interiér auta mokrým a vlhkým oblečením z pláže. Rychlé převlečení, například do šortek a triček, vám pomůže této situaci předejít.

5. krabička první pomoci

Je lepší být v bezpečí, než litovat Nezapomeňte si s sebou vzít lékárničku a potřebné léky proti nevolnosti, zvracení nebo bolestem hlavy pro případ nouze. Nikdy nevíte, kdy se vám může lékárnička během dovolené na pláži hodit.

6. Pantofle

Žabky nebo gumové pantofle jsou nezbytné, pokud chodíte z jedné strany pláže na druhou a písek se mění z nepříliš teplého na velmi horký. Je dobré si je vzít s sebou - nebudete litovat! Vždycky je tu možnost si je sundat a vběhnout do křišťálově čistého oceánu!

7. Zábavné hry pro rodinu

Pláž není jen o koupání v oceánu - je také o zábavě a kvalitně stráveném čase s rodinou. Přibalte si frisbee, volejbalové míče, míče na nohejbal a další hry, abyste si s příbuznými užili příjemné chvíle. Užijte si výjimečné chvíle se svými blízkými!

Teď, když jste připraveni na výlet na pláž, nezapomeňte si s sebou vzít náhradní deky, abyste se mohli po koupání v oceánu usušit, a nádoby na oběd, abyste si během výletu mohli dát chutnou svačinu.

Publikováno: 28. 02. 2023 / Aktualizováno: 25. 06. 2023

Kategorie: Pánské doplňky

Autor: Markus Gentlemanov

Tagy: pláž | dovolená