Vyměňte látkovou peněženku za stylovou koženou peněženku

Look úspěšného, vlivného muže nedělá jen skvěle padnoucí oblek a kvalitní boty. Stejně důležité jsou doplňky jako kravata se sponou, hodinky, manžetové knoflíčky a v neposlední řadě také peněženka. Při každém placení nebo používání osobních dokladů jejím prostřednictvím ukazuje majitel na celou řadu svých vlastností. Peněženka o něm rychle prozradí, zda si potrpí na kvalitu a není ochoten dělat kompromisy či zda umí být systematický a organizačně schopný.

Kůže jako symbol elegance

Pravá pánská kožená peněženka dokáže udělat dojem, kterému se může vyrovnat snad jen dojem, který má schopnost vyvolat její obsah. Stylová a elegantní peněženka z pravé kůže, ozdobená pouze decentním vyraženým logem výrobce je jedním z módních doplňků pro muže, které vytvářejí opravdové elegány. Obyčejné placení se díky takovéto peněžence promění doslova v obřad. Kožená peněženka, to je ta nejlepší ukázka stylu a elegance. V porovnání s látkovými peněženkami má jednu velkou přednost – ihned o vás prozradí, že nejste někdo, kdo se spokojí s obyčejným průměrem.

Styl, ale funkční

Jakkoliv jsou vzhled a elegance peněženky důležité, zapomínat bychom neměli ani na funkční stránku věci. Peněženka by měla být pevná, kvalitně provedená a také dostatečně velká, aby se do ní vešly všechny bankovky, mince, karty i doklady. V případě, že si pořídíte peněženku příliš malou, budete do ní její obsah vkládat silou, a to povede k brzkému opotřebování či přímo poškození. V takovém případě by styl a elegance zmizely velmi rychle. Přílišná velikost peněženky by zase naopak zkomplikovala její ukládání třeba do náprsní kapsy. Kožená peněženka je nezbytným doplňkem každého, kdo si zakládá na kvalitě a také na tom, aby jeho vzhled poukazoval na jeho jedinečnost, neochotu ke kompromisům a fakt, že styl, móda a její trendy nejsou pro dotyčného cizími slovy.

Publikováno: 06. 06. 2018

Kategorie: Pánské doplňky

Autor: Markus Gentlemanov

Tagy: jak vybrat peněženku