Tkaničky doplní nebo zvýrazní boty

Móda nabízí nepřeberné množství možností, jak vyjádřit svoji individualitu. Jedním z nejzajímavějších, v našich končinách však zatím nepříliš rozšířeným, způsobem, je rezignace na fádní tkaničky v barvě bot a experimentování s pestrostí. Ve světových módních metropolích jde již o poměrně rozšířený trend a je proto na čase, abychom jej vzali na vědomí i u nás. Tkaničky do bot doposud jako módní doplněk chápaly maximálně některé specifické subkultury, široké možnosti se nyní nabízí ale i v hlavním módním proudu.

Zaostřeno na detail

Černé nebo hnědé boty k obleku jsou standardem, na kterém toho moc dalšího vymyslet nelze. Ďábel se ale skrývá v detailech a odvaha experimentovat může v tomto případě vést k nesmírně zajímavému výsledku. Barevné tkaničky mohou boty zvýraznit, oživit a dát celému obleku nový, svěží a hravý nádech. Slaďte tkaničky se svojí kravatou i dalšími doplňky a zaujměte tak své okolí.

Jak na barvy

Necítíte-li se hned na růžovou či žlutou? Zkuste začít u fialové nebo modré. V kombinaci s černými a hnědými botami, doplněné o vhodné manžetové knoflíčky, kapesník a kravatu, tyto barvy budou vás a vaši osobnost dokonale reprezentovat. Úspěch čeká především na ty, kteří umí vystoupit z davu.

Konzervativní přístup

Ale i pokud dáváte přednost konzervativnějšímu přístupu k věci a klasické barvy tkaniček do bot nejste ochotni vyměnit za nic na světě, je to také naprosto v pořádku. I v tomto případě se ale vyplatí věnovat výběru tkaniček trochu času. Kromě volby správné délky lze doporučit volbu skutečně kvalitních, značkových, voskovaných tkaniček. Nezapomeňte, že i takový detail toho o vás řekne opravdu hodně. Pro kvalitní módní doplňky navštivte obchod a vyberte si takové, které rezonují s vaší osobností a jedinečností, stojí to za to!

Publikováno: 06. 06. 2018

Kategorie: Pánské doplňky

Autor: Markus Gentlemanov

Tagy: tkaničky jako doplněk